Етноцид на окупованих рашистами територіях України будуть здійснювати російські вчителі

  Впроваджувати етноцид в Мелітополі приїхав міністр освіти Російської Федерації Сергій Кравцов. Він особисто привіз “правильні” шкільні підручники в який мова йде про “один народ” та запевнив, що в них “немає жодного негативного слова про Україну“.

 

  Освітній омбудсмен Сергій Горбачов підтвердив, що Кравцов цього разу не збрехав. “Підручників, що привіз Кравцов, я, звичайно, не міг бачити, але ті, що вже мені відомі, справді не мають жодного негативного слова про Україну. Тому що там взагалі немає жодного слова про Україну. Це – той самий концепт “одиннарот”, за яким для рашистів незалежної України взагалі не існує”, – пише український освітній омбудсмен.


  Бажання поїхати в Україну також висловили і вчителі із центральних та південних регіонів Росії. Слідом за міністром освіти РФії на окуповані території України “потягнулося” близько 60 вчителів із Дагестану. Вони виявили бажання приїхати на окуповані рашистами території України, щоб навчати українських дітей за російською програмою, повідомляють російські ЗМІ.


  Педагогів приваблюють солідним фінансовим стимулюванням – аж 8 тисяч рублів за добу (майже $3000 на місяць), в той час як місячна зарплата вчителя в Дагестані не перевищує 25 тисяч російських рублів. 

 

  В Україні оклад учителя в залежності від категорії, статусу навчального за кладу та навантаження коливається в розмірі від $150 до $400.