Донецькі бойовики заявили про вихід з режиму перемир’я

Терористи угруповання “ДНР” заявили про вихід із режиму перемир’я, а також обіцяють у майбутньому відкривати попереджувальний вогонь по українських захисниках. Про це повідомляє агенція Остров з посиланням на екстерну заяву т.з. “народної міліції ДНР”.

 

Пропаганда бойовиків традиційно звинувачує українську сторону в порушенні режиму припинення вогню і на підставі цих бездоказових заяв, зокрема непідтверджених спостерігачами місії ОБСЄ, самовільно надають собі право першими відкривати вогонь по позиціях ЗСУ.

 

“У зв’язку з відсутністю реакції міжнародних спостерігачів на обстріли населених пунктів Республіки, з метою захисту населення від українського терору, підрозділам Народної міліції дано дозвіл на ведення попереджувального вогню на придушення і знищення вогневих точок противника”, – заявляють терористи. 

 

Таким чином, російські окупанти більше не намагаються прикривати свої обстріли підконтрольної Україні території необхідністю ведення вогню у відповідь і фактично виходять з режиму крихкого перемир’я.

 

Нагадуємо: