Донецька ОТГ знову відмовила ветеранам

Рада Донецької ОТГ Харківської області зібралася на сесію щодо виділення землі ветеранам АТО/ООС. Про це повідомляє кореспондент “Нова: новини ветеранів”.

 

Депутати запросили до виступу керівника штабу “Спілки ветеранів АТО” Харківської області Влада Якименка. Він заявив, що ветерани вже зверталися до депутатів з офіційним листомз проханням розглянути можливість оформлення учасниками АТО/ООС земельної ділянки розміром у 58 Га, яка залишилася вільною після банкрутства колишньої птахофабрики. Проте відповіді ветерани і досі не дочекалися.

 

“За законом ми маємо право першочергового отримання землі, і вирішити це питання згідно чинного законодавства потрібно було максимум за місяць. Але у Донецькій ОТГ все тягнеться вже більше півроку” – заявляє ветеран. Влад пояснив, що готовий вирішити це питання, врахувавши інтереси учасників бойових дій і з самого селища, й інших пільгових категорій. Проте, “безкінечно затягувати вирішення проблеми”, за його словами “не вдасться”. Наразі рішенням сесії призначено наступний розгляд цієї справи на середу, 29 грудня. До цього, у вівторок, 28 грудня, ветерани разом з сільськими пільговиками мають зібратися на нараді, у якій мають вирішити усі суперечності.

 

Голова ОТГ, Анатолій Ноздрачов, запевняє, що сподівається: питання вже незабаром вирішиться. Він відзначає, що враховуючи все питання, не хоче доводити справу до суду. “Я просто нічого не розумію в земельних питаннях, у нас раніше землі не було, а тепер є, і треба з цим всім все вирішувати” – пояснює чиновник.

 

Також на сесії мали розглядатися  питання бюджету та надбавок та премій. Проте їх вирішення теж перенесли на майбутнє. Зокрема, депутатам пропонувалося призначити пану Ноздрачову щомісячну доплату у сумі 10% від зарплати та премію у сумі 50% від зарплати, а також погодити суму грошової допомоги очільнику ОТГ – на оздоровлення.

 

Нагадаємо: