До України планують завітати «високі гості» (фото)

Офіційний візит в Україну президента Молдови Майї Санду відбудеться 12 січня 2020 року. Про це “Дзеркалу тижня” повідомив заступник голови Офісу президента Ігор Жовква.

 

01 січня 2021 року Швеція перебрала від Албанії річне головування в Організації з безпеки і співробітництва в Європі. Міністр закордонних справ Швеції Анн Лінде, яка очолила Організацію з безпеки і співробітництва в Європі (ОБСЄ), свій перший у новій ролі закордонний візит здійснить в Україну. Про це повідомила у Фейсбуці перша заступниця міністра закордонних справ України Еміне Джапарова.

 

“Очікуємо на неї (Анн Лінде) в Києві Вже цього місяця. Розраховуємо, що візит буде важлівою нагодлю Голові ОБСЄ побачити на власні очі наслідки тріваючої збройної агресії та тімчасової окупації Російською Федерацією частин території України”, – написала Джапарова.

 

Вона також зазначила, що окремі сподівання МЗС покладає на залучення ОБСЄ до роботи “Кримської платформи”, які  планується детально обговорити  під час візиту.

 

Президент Франції Емманюель Макрон також планує відвідати Україну з офіційним візитом у першій половині 2021 року. Про це повідомив заступник голови Офісу президента Ігор Жовква.

 

За словами Жовкви, під час візиту Макрона пройдуть переговори на вищому рівні, в ході яких будуть запропоновані нові економічні проекти і продовжиться взаємодія країн в політичній і економічній сферах.

 

Але деякі політики  в 2021 році вирішили сказати Україні «До побачення». Так, екс-глава Міністерства охорони здоров’я Уляна Супрун попрощалася з українцями на своїй сторінці в Facebook, заявивши, що вона випустила свій останній пост у соціальній мережі.

 

Також вона дала останню пораду українцям.

“Конфлікт і не йдіть на компроміс зі злом. Думайте про суспільство і країні, а не тільки про себе. Приймайте рішення так, ніби то цього більше не від кого чекати. Візьміть відповідальність за все, що відбувається навколо, і не чекайте, що це зробить хтось інший”, – сказала Супрун.

 

На останок вона додала, що “коли маєш сміливість прощатися, то завжди будеш мати надію до зустріч”.

 

Дуже прикро, що пані Супрун, доклавши стільки зусиль для розбудови медицини в України, вирішила шукати кращої долі, кращих умов життя та медичного обслуговування в інших країнах.

 

Нагадуємо: