До початку грудня Москва завершить формування нового десантно-штурмового полку ВДВ

  Москва на початок грудня цього року завершить формування на окупованому Кримському півострові нового десантно-штурмового полку Воздушно-десантных войск (ВДВ), інформує Military navigator.

 

  “…Буде завершено переформування Камишинського окремого гвардійського десантно-штурмового з’єднання в десантно-штурмовий полк, який увійде до складу Новоросійського гвардійського десантно-штурмового гірського з’єднання”, – повідомили в Міноборони РФ 17 листопада 2021 року за підсумками розширеного засідання військової ради ВДВ РФ.

 

  У березні міністр оборони РФ Шойгу повідомив, що до кінця року планується переформувати 56 десантно-штурмову БРИГАДУ (Камишин, Волгоградська область) в 56 десантно-штурмовий ПОЛК з пунктом постійного базування у Феодосії (окупований РФією Кримський півострів). У жовтні Міноборони РФ повідомляло, що командувач ВДВ РФ Андрєй Сєрдюков перевірив будівництво об’єктів нового полку в окупованій Феодосії.

 

  “Воздушно-десантные войска” (ВДВ) призначені для “обхвату противника по повітрю і ведення бойових і диверсійних дій у тилу з метою порушення системи управління військами, захоплення та знищення наземних елементів високоточної зброї, об’єктів зброї масового ураження, порушення роботи тилу і комунікацій, а також виконання інших завдань”. Чисельність ВДВ на 2015 рік складала 45 000.

 

  У Міноборони країни-агресора заявили, що в окупованому Криму “створено угруповання, яке здатне забезпечити захист від усіх загроз”.

 

  “Оборону” півострова забезпечують кораблі Чорноморського флоту РФ, морська авіація та авіація ППО. У Криму створено армійський корпус, у його складі поєднання берегової оборони, розвідки, артилерійські частини, підрозділи ППО, інженерного та тилового забезпечення, РХБ-захисту, зв’язку та інші.

 

  Російські військові в Криму мають озброєні протикорабельними береговими ракетними комплексами “Бал” і “Бастион”. Окупаційний Чорноморський флот Росії за останні роки отримав нові кораблі, дизель-електричні підводні човни, оснащені крилатими ракетами “Калибр”.