Керівника військової частини підозрюють у передачі секретних даних до РФ

Служба безпеки України повідомляє про запобігання передачі даних про ракетне озброєння української армії спецслужбам РФ. Збором та зберіганням важливої інформації займався один із командирів військової частини Західного регіону, 

 

Зазначається, що військовий приховано збирав секретні дані щодо арсеналів ракетного озброєння на території України. Усю накопичену інформацію він зберігав вдома на цифрових носіях, які були знайдені у офіцера під час обшуку. Серед виявлених відомостей – закрита інформація щодо більше десятка баз зберігання ракет і боєприпасів Збройних Сил України, секретні дані про схеми дислокації та організаційно-штатні структури арсеналів озброєння, а також щодо укомплектованості відповідних підрозділів особовим складом і технікою.

 

Наразі перевіряється причетність зловмисника до розвідувально-підривної діяльності спецслужб РФ проти державної безпеки нашої країни.

 

У межах кримінального провадження, розпочатого слідчими СБУ за ч. 1 ст. 422 (розголошення відомостей військового характеру, що становлять державну таємницю, або втрата документів чи матеріалів, що містять такі відомості) Кримінального кодексу України, триває досудове розслідування для встановлення всіх обставин протиправної діяльності.

 

Вирішується питання щодо повідомлення зловмиснику про підозру та обрання судом міри запобіжного заходу.

 

Нагадуємо: