Для ветеранів війни розпочалася реалізація нового інформаційно-аналітичного проєкту “Спектри”

  Український ветеранський фонд спільно з Мілітарним для ветеранів війни та цивільних започаткував новий інформаційно-аналітичний проєкт “Спектри”. Він має сприяти поверненню учасників бойових дій до цивільного життя, надати ветеранам платформу для обміну досвідом та ідеями, що допоможе їм у реінтеграції до цивільного життя, а також створити місток між ветеранами й суспільством через серію поглиблених інтерв’ю, освітній контент, майстер-класи та інтерактивні сесії.

  Ведуча проєкту “Спектри” — Катерина Супрун, журналістка Мілітарного. Перший гостем передачі став ветеран, засновник ветеранського видавництва та співведучий наступних програм проєкту “Спектри” — Марко Мельник.

  Немає ветеранів під час незакінченої війни… Зараз перед українським суспільством стоїть завдання розмити межу, щоб ветерани могли повертатися в цивільне життя й займати свою нішу, яка би не відокремлювала їх. Я розумію ветеранів як органічну частину суспільства. Й не має бути штучного поділу з боку цивільних, коли вони відмежували ветеранів, як ту категорію, яка платить свою ціну за перемогу на війні, а інша частина суспільства почувається комфортно, делегувавши повноваження із захисту. Такого поділу не повинно бути”, — вважає ветеран війни Марко Мельник.

  Програма виходитиме щовівторка о 18:00 на ютуб-каналі Мілітарного. Кожна наступна зустріч матиме свою тему й спікера. Гості з ведучими обговорюватимуть права, можливості, психологічну підтримку, реадаптацію, болі та прагнення ветеранів. 

НАГАДУЄМО: