Для США Китай от став ворогом номер один

Джон Реткліфф, директор Національної розвідки США, опублікував колонку у Wall street journal стосовно ролі Китаю, як ворога США. Ми наводимо її переклад.

 

Як директору Національної розвідки, мені довірено доступ до більшої кількості розвідданих, ніж будь-якому члену уряду США, крім президента. Я займаюся розвідувальними службами, і мій офіс щодня випускає президентське зведення з докладним описом загроз, що стоять перед країною. Якби я міг повідомити американському народу одну річ з цієї унікальної точки зору, то це те, що Китайська Народна Республіка є найбільшою загрозою для Америки сьогодні і найбільшою загрозою для демократії і свободи в усьому світі з часів Другої світової війни.

 

Пекін має намір домінувати над США і рештою планети економічно, у військовій області і технологічно. Багато з великих громадських ініціатив Китаю і відомих компаній це лише шар камуфляжу для діяльності китайської Комуністичної партії.

 

Я називаю його підхід економічного шпигунства «грабуй, тиражується і викупиш». Китай забирає у американських компаній їх інтелектуальну власність, тиражує технології, а потім замінює американські фірми на світовому ринку.

 

Китай також краде чутливі оборонні технології США, щоб президент Сі Цзіньпін зміг втілити агресивний план перетворити Китай в передову військову державу світу.

 

Розвідка США показує, що Китай навіть проводив випробування на солдатах Народно-визвольної армії в надії створити солдатів з біологічно поліпшеними здібностями. У прагненні Пекіна до влади немає ніяких етичних меж.

 

Про нашому поколінні судитимуть за його реакції на спроби Китаю змінити світ за своїм образом і подобою і замінити Америку в якості домінуючої наддержави.

 

Нагадаємо: