Для Морської охорони України спущено на воду новий катер (ВІДЕО+ФОТО)

Перший катер FPB98MKI з серії 20 кораблів для Держприкордонслужби України було спущено на воду у Франції. Планується, що охороняти морські кордони нашої держави цей катер почне у 2022 році. Як повідомляють в ДПСУ, наразі завершуються остаточні роботи з монтажу, налагоджування та підготовки обладнання корабля до швартових випробувань.

 

 

Під час спуску на воду були присутні  надзвичайний і повноважний посол України у Франції Вадим Омельченко, генеральний директор компанії ОСЕА Ролан Жоассар, представники керівництва і менеджменту компанії ОСЕА, а також члени робочої групи Держприкордонслужби з нагляду за будівництвом катерів. 

Усього планується побудувати 20 катерів даного типу для Морської охорони України, 5 з яких буде вироблено в Україні з допомогою французьких спеціалістів на українських потужностях у Миколаєві. 

Побудований катер може розвивати швидкість до 30 вузлів (близько 60 км/год). Його випробування розпочнуться вже наступного тижня та триватимуть до кінця січня.Найближчим часом у Францію прибудуть українські моряки-прикордонники, які під кураторством фахівців підприємства ОСЕА навчатимуться експлуатувати та обслуговувати нову техніку.

 

 

 

 

Нагадуємо: