Для харківських прикордонників прибули нові французькі гелікоптери (ФОТО+ВІДЕО)

Гелікоптери французького виробництва AIRBUS H125 поповнили авіапарк Харківської окремої авіаційної ескадрильї Державної прикордонної служби України. Постачання двох нових бортів було здійснено в рамках угоди між Урядами України та Франції. 

 

Про це повідомляють у ДПСУ

 

 

“У рамках виконання міжурядової угоди з Французькою Республікою та реалізації інвестиційного проекту МВС щодо створення єдиної системи авіаційної безпеки та цивільного захисту, Україна має поповнитися 55 новими зразками авіатехніки. З них Держприкордонслужба України отримає 24 нових вертольоти. Водночас частина льотного та технічного складу прикордонних авіаескадрилей навчалися експлуатувати та обслуговувати H–125 у Франції – в Центрі підготовки “Airbus”, – йдеться в прес-релізі прикордонної служби.

 

 

Ще у січні 2020 року перші вертольоти за українсько-французьким контрактом почали надходити на озброєння Держприкордонслужби. На початку експлуатації прикордонники використовували ці машини для підготовки льотного та інженерно-технічного складу, а також для моніторингу державного кордону. Зараз Держприкордонслужба має власних сертифікованих фахівців, в тому числі інструкторів.

 

 

На даний час прикордонне відомство України має вже 7 вертольотів Н125 французької компанії Airbus Helicopter. Крім того, триває розбудова необхідної інфраструктури для ефективного використання вертольотів в охороні кордону.

 

 

 

 

Нагадуємо: