Депутати об’єднали Лубенський обласний госпіталь та Кременчуцький обласний клінічний шпиталь

  На Пленарному засіданні 31 сесії Полтавської облради 8 скликання, народні обранці проголосували за рішення приєднання КП «Лубенський обласний госпіталь для ветеранів війни Полтавської облради» до КП «Кременчуцький обласний клінічний шпиталь для ветеранів війни Полтавської облради». Рішення було підтримане 47 депутатами, інформує Кременчуцька Газета.

  На сесії облради депутатка Лубенської міськради Наталія Сухонос зачитала звернення від активістів, громадськості та військових Лубенської громади: «У Лубенській громаді 4,4 тисячі осіб – це лише ті, хто має статус ліквідації наслідків на Чорнобильській АЕС, наша ветеранська організація налічує 14,5 тисяч ветеранів. Крім того, діє потужна організація афганців, учасників АТО-ООС, військових з тергромади. І усі вони цікавляться, чому не було ніяких зборів по вирішенню долі закладу. Тому передаю прохання усіх вищеперерахованих перед тим, як це приймати, врахувати їх пропозицію».

  Ситуацію прокоментував і депутат Полтавської облради, віцемер міста Іван Москалик: «Наш шпиталь (Кременчуцький обласний ) і його керівник довели, що рівень обслуговування, кваліфікація і менеджмент закладу на високому рівні. У Кременчуці чимало прикладів на обласних комунальних підприємствах, які здійснюють свої функції та діяльність на різних територіальних громадах по області і повноцінно функціонують та отримують послуги. Так само буде і тут».

На фото Лубенський обласний госпіталь та Кременчуцький обласний клінічний шпиталь.

   Рішення про об’єднання Кременчуцького та Лубенського шпиталів було зумовлено тим, що останній перебуває не в кращому стані. Після об’єднання головним залишать медзаклад у Кременчуці, яким керує Микола Литвиненко – відомий і успішний лікар, Почесний громадянин міста Кременчук.

НАГАДУЄМО: