Депутат Верховної Ради Бужанський провів дуже точну аналогію, чому потрібно відмовитися від російської нафти і газу

  Максим Бужанський, після подій в Ірпені та Бучі,  порівняв придбання в Росії енергоносіїв із покупкою у Третьому Рейху мила з людського жиру та абажурів зі шкіри людей в 1943 році.

 

   Молдова не буде вводити санкції проти Росії і приєднуватися до західних санкцій проти неї, оскільки країні потрібен російський газ. Це змушує Молдову зберігати нейтралітет. Про це заявила президентка Мая Санду в інтерв’ю Radio Europa Liberă.

 

  Також економічні санкції проти Росії не запроваджуватиме Грузія. Про це заявив прем’єр-міністр Іраклій Гарібашвілі. «Ми, наша команда, виходимо з національних інтересів нашої країни, інтересів нашого народу. Наша політика орієнтована на мир. Ми хочемо миру, стабільності та розвитку. Це потрібне сьогодні нашій країні, війна нікому не потрібна. Будь-який правитель-патріот повинен робити все, щоб уникнути війни», — заявив премʼєр-міністр Грузії Іраклій Гарібашвілі.

 

  Він додав, що упродовж 30 років на території Грузії військові конфлікти відбувалися тричі. Гарібашвілі вважає, що для того, щоб не повторювати помилок, необхідно бути дуже обережними.