Емоційне звернення Президента Зеленського наприкінці 39 доби війни (ВІДЕО)

  Сьогодні, 03.04.2022 р., Президент України Володимир Зеленський підвів підсумки 39 доби війни. Під час виступу Президент України розповів про страшні злочини, які відкрилися перед ЗСУ після звільнення окупованих рашистами територій Київської області.

 

  «Сотні вбитих людей. Закатованих, убитих мирних людей. Тіла просто на вулицях, замінована територія та навіть тіла вбитих. На нашій землі побувало концентроване зло – убивці, кати, ґвалтівники та мародери, які називають себе армією. Але вони заслуговують лише на смерть», – з цих слів Президент розпочав своє звернення.

 

  Також Президент звернувся до деяких світових лідерів та запросив їх на власні очі побачити, що відбувається в Україні насправді:

 

«Я запрошую пані Меркель та пана Саркозі відвідати Бучу та побачити, до чого за 14 років призвела політика поступок Росії. Побачити на власні очі закатованих українців та українок. Хочу, щоб мене зрозуміли правильно. Ми не звинувачуємо Захід. Ми не звинувачуємо нікого, окрім конкретних російських військових, які вчинили це проти наших людей. Окрім тих, хто віддавав їм накази. Але ми маємо право говорити про нерішучість».