Сьогодні відзначають День сержанта Збройних Сил України

  Сьогодні, 18 листопада, в Україні відзначають День сержанта Збройних Сил України.

 

  Раніше День сержанта в Україні відзначався згідно з наказом Міністра оборони від 10 лютого 2009 року. Це професійне свято було введено з метою підтримки і підвищення престижу військової служби за контрактом на посаді сержантського і старшинського складу, а також подальшого патріотичного виховання військових кадрів України.

 

  Свято День сержанта ЗСУ було встановлено офіційно Указом Президента України П.Порошенка № 153/2019 від 19 квітня 2019 року. Відповідно наказу, було прийнято відзначати День сержанта у ЗСУ, щороку 18 листопада.

 

  “Вшановуючи відданість, відповідальність та професіоналізм сержантів і старшин Збройних Сил України, їх мужність та героїзм у боротьбі за свободу, незалежність та територіальну цілісність України, з метою примноження військових традицій сержантського і старшинського складу Збройних Сил України”, – зазначено в Указі.

 

  До Дня сержанта в підрозділах оформляються “Дошки пошани”, на яких розміщують фотографії та інформаційні матеріали про кращих старшин і сержантів. По місцях дислокації з’єднань і військових частин проводяться зустрічі старшин і сержантів з учнями та студентами навчальних закладів.

 

  Колектив «НОВА: новини ветеранів АТО/ООС»  вітає сержантів і старшин Збройних Сил України з їхнім «професійним святом» і бажає міцного здоров’я та стійкості.