Данська сторона відвідала район проведення ООС

На минулому тижні представники данської делегації на чолі з Міністром закордонних справ Королівства Данії паном Йеппе Кофодом спільно з делегацією Міністерства закордонних справ України відвідала район проведення операції Об’єднаних сил.

У ході візиту заступник Командувача операції об’єднаних сил генерал-майор Віктор Ганущак ознайомив гостей з актуальною інформацією щодо розвитку безпекової ситуації та дій російських окупаційних військ, а також розповів про стан виконання Україною Мінських домовленостей.

Генерал-майор Віктор Ганущак зауважив, що російські окупаційні війська продовжують порушувати Мінські домовленості та не припиняють обстріли наших позицій з важкого озброєння. Також зафіксовані непоодинокі випадки порушення режиму «ТИША» на окремих ділянках розведення військ, де ворог вів провокаційні обстріли.

Окрім цього, делегація відвідала КПВВ «Майорське», де ознайомилася з порядком проведення контрольних операцій відносно осіб, що перетинають лінію розмежування. Прикордонники проінформували членів делегації про особливості функціонування контрольного пункту в’їзду-виїзду.