Чорноморський суднобудівний завод визнано банкоротом

  Господарський суд Миколаєва визнав ПАТ «Чорноморський суднобудівний завод» (ЧСЗ) банкоротом, інформує Новини Н.  Рішенням суду затвердили звіт ліквідатора підприємства Ольги Протасової. В ході судового засідання вона заявила:

 

– Мною були звільнені всі працівники підприємства. Завершена вся господарська і підприємницька діяльність ПАТ «ЧСЗ», всі технологічні цикли діяльності підприємства-банкрута. Також була проведена повна інвентаризація активів банкрута. Після інвентаризації все майно було оцінено і реалізовано.

 

  У “Чорноморського суднобудівного заводу” не залишилося майна. Його продали, а зароблені гроші (151 млн грн) віддали шести кредиторам. Найбільше (111 млн грн) отримало підприємство “Наваль Парк” (структура, яка належить Вадиму Новинському, колишньому власнику “ЧСЗ”, проросійському політику, екс-громадянину РФ).

 

  Ліквідатор заявила, що менеджмент і власники заводу не винні в тому, що становище підприємства катастрофічно погіршилося: – Ознак неправомірних дій або бездіяльності відповідальних осіб ПАТ «ЧСЗ» і провини його засновників, які привели до погіршення платоспроможності підприємства-банкрута, не виявлено, – заявила Протасова.

 

  “ЧСЗ” повернув Міністерству оборони робочу конструкторську документацію (2166 документів). Акт приймання підписали ще 23 квітня 2021 року. Представники Міноборони не заперечували проти змісту звіту ліквідатора.

 

Нагадуємо: