Cьогодні, 17 вересня 2020 року, заступник міністра у справах ветеранів України Олексій Ілляшенко та генеральний директор Національного Комітету  Товариства Червоного Хреста України Максим Доценко, в рамках всеукраїнської благодійної акції «Портфелик надії», ініційованій Товариством Червоного Хреста України та ROZETKA, взялися допомогти дітям із сімей, що опинилися в складних життєвих обставинах. Найближчим часом 55 ранців з шкільними наборами передадуть родинам загиблих захисників України, а частину з них вже передали родинам загиблих захисників України з Києва.

Повідомлення розміщено на сайті Міністерства у справах ветеранів України.

  «В  кожного  з вас  своя історія, але усіх нас об’єднує один біль – біль втрати. Ваші близькі, наші вірні захисники України  ціною власного життя і благополуччя своїх рідних відстояли незалежність і майбутнє країни. Знаємо, що на вас  нині  подвійна відповідальність  – виховати і вивчити самостійно діточок. 6  місяців тому ми об’єднали зусилля з Товариством Червоного Хреста України і розпочали спільно працювати  над вирішенням  проблем ветеранів. А сьогодні маємо можливість передати ранці з шкільним приладдям для 55-х дітей  з родин загиблих захисників України», – зазначив Олексій Ілляшенко.

  Генеральний директор Національного комітету Товариства Червоного Хреста України Максим Доценко додав: «Сьогодні ми передаємо лише частину шкільних ранців, які вдалося зібрати завдяки благодійній акції.  Місія Червоного Хреста України  – допомагати тим, хто потребує цього найбільше і  ми раді підтримати дітей захисників України».

  Крім того,  Максим Доценко закликав ветеранів  залучатися до волонтерської діяльності, тим самим поповнити  лави волонтерів Товариства Червоного Хреста України.

  Голова Ради родин загиблих  Ірина Міхнюк, подякувала відзначивши, що  родини, які втратили на війні рідних і близьких особливо потребують уваги і підтримки.

  Нагадаємо, що Товариство Червоного Хреста України (ТЧХУ) – найбільша національна гуманітарна організація в Україні, що вже 102 роки спрямовує своє зусилля на захист життя, здоров’я та гідності людей. ТЧХУ є одним із 192 національних товариств Міжнародного Руху Червоного Хреста і Червоного Півмісяця.  Червоний Хрест України – це  25 обласних та 283 районних організацій в яких  понад 5700 членів та 2700 волонтерів.

  В  березні цього року Мінветеранів та Червоний Хрест України підписали Меморандум про співпрацю, в рамках якого  розпочали спільно працювати над вирішенням проблем ветеранів, наданням допомоги самотнім, непрацездатним ветеранам війни та родинам загиблих і зниклих безвісті.

   Представник  Товариства Червоного Хреста України, був  включений до складу Оперативного штабу Мінветеранів з питань координації надання допомоги під час пандемії коронавірусної інфекції.

 Також розпочата робота з надання психосоціальної підтримки ветеранам та розшуком зниклих безвісти.

Please follow and like us:

Блог

Відео

Секретні документи МВС. Стеження за активістами
{"popup_fix":"false"}
Земля для атовців у Харкові: таємні схеми міської влади
{"popup_fix":"false"}
Більше відео
Стежити за останніми новинами
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial