Часопис війни, 664 доба – ситуація на фронті

  Триває 664 доба війни. Пресслужба Генштабу ЗСУ, інформуючи про ситуацію на фронті минулої доби повідомила, що на Сіверському та Слобожанському напрямках противник продовжує утримувати угруповання військ прикриття державного кордону, проводить активну диверсійну діяльність у прикордонних районах з метою недопущення перекидання наших військ на загрозливі напрямки.

   В районі відповідальності ОСУВ “Хортиця” на Куп’янському, Лиманському та Бахмутському напрямках окупанти безуспішно намагалися прорвати оборону Збройних Сил України в районах Берестового, Оріхово-Василівки, Богданівки. Тривають жорсткі бої в районі Кліщіївки. Триває бій за висоту 190,8 біля Новоєгорівки.

   В зоні відповідальності ОСУВ “Таврія” на Авдіївському, Мар’їнському та Шахтарському напрямках Сили оборони продовжують утримувати ініціативу: стримують ворога, проводять штурмові дії і метр за метром відвойовують нашу землю. Зокрема, українські воїни відбили близько 15 атак ворога в районі Мар’їнки.

  На Мелітопольському напрямку Сили оборони ведуть наступальну операцію, завдають окупаційним військам значних втрат в живій силі та техніці, змушують ворога відходити із займаних позицій. Силам Оборони вдалося просунутися на захід та південь від Роботиного. Біля Новопрокопівки та Вербового тривають важкі бої.

НАГАДУЄМО:

Про головні події на фронті, – часопис війни, 663 доба