Про головні події на фронті, – часопис війни, 663 доба

  Триває 663 доба війни. Пресслужба Генштабу ЗСУ повідомила, що протягом минулої доби відбулося понад 30 бойових зіткнень.

  В районі відповідальності ОСУВ “Хортиця”, – на Куп’янському, Лиманському та Бахмутському напрямках, – противник не полишає спроб прорвати оборону Збройних Сил України в районах Синьківки, Новоєгорівки, Оріхово-Василівки та південно-східніше Діброви, а також повернути під свій контроль позиції в районах Кліщіївки, Андріївки та Курдюмівки. Для поповнення безповоротних втрат противник продовжує перекидати на зазначені напрямки резерви, комплектує штурмові групи переважно за рахунок ув’язнених. Таким чином кремль продовжує позбавлятися від небажаних верст свого суспільства.

  В районі відповідальності ОСУВ “Таврія” – на Авдіївському, Мар’їнському та Шахтарському напрямках, – Сили оборони мають ініціативу, продовжують тиснути на ворога, проводять штурмові дії і метр за метром відвойовують нашу землю.
Українські захисники успішно тримають оборону біля Авдіївки та Мар’їнки, де протягом доби противник здійснив понад 10 невдалих спроб витіснити наші підрозділи із займаних позицій. Крім того, всі атаки ворога в районах Новокалинового, Красногорівки та Пречистівки Донецької області завершилися для окупантів лише значними втратами як у живій силі, так і в техніці.

  На Мелітопольському напрямку сили оборони продовжують наступальну операцію, завдають окупаційним військам значних втрат в живій силі та техніці, змушують ворога відходити із займаних позицій. У свою чергу, противник перекидає на цей напрямок найбільш боєздатні частини зі складу повітряно-десантних військ та намагається відновити втрачене положення. Так, Силами оборони в районі Роботиного Запорізької області було відбито понад 10 таких спроб.

  На Херсонському напрямку наші захисники продовжують утримувати захоплені позиції на лівому березі Дніпра, вести контрбатарейну боротьбу, знищувати склади боєприпасів та наносити успішне ураження по тилам противника.

  На окупованих рашистами територіях Україн триває незаконне безальтернативне примусове голосування. “Кремль поспішає фабрикувати успіхи на виборах, щоб приховати від російського народу свої військові втрати в Україні”, – заявив заступник постійного представника США при ООН Роберт Вуд.

НАГАДУЄМО:

Часопис війни, 662 доба – головні події на фронті