Часопис війни – 518 доба

Триває 518 доба війни. За інформацією пресслужби Генштабу ЗСУ  протягом минулої доби відбулось 26 бойових зіткнень.

На Куп’янському напрямку російськийм окупантам вдалося захопити три маленькі села на Луганщині поруч з Харківською областю: Надію (до війни – 25 жителів), Сергіївку (20) та Новоєгорівку (36), – інформують російські соцмережі.

  “Розтиражована в багатьох тг-каналах інформація про захоплення росіянами трьох сіл поблизу Куп‘янська — фейк!”, – заявив речник Східного угруповання ЗСУ Сергій Череватий для CNN. «Тактична лінія там ОСОБЛИВО не змінилася», — сказав речник Східного угруповання ЗСУ.

На Лиманському напрямку противник вів наступальні дії в районі південніше Діброви.

На Бахмутському напрямку наші захисники успішно відбили атаки противника в районах східніше Ступочок та біля Диліївки.

  Під щільним вогнем авіації та артилерії противника, наші захисники успішно відбили атаки російських військ в районі Авдіївки.

  ЗСУ продовжують ведення наступальної операції на Мелітопольському та Бердянському напрямках, закріплюються на досягнутих рубежах.

На Запорізькому та Херсонському напрямках противник зосереджує основні зусилля на недопущенні подальшого просування наших військ.

На Кримському півострові одночасно в Севастополі та Красноперекопську чутно звуки вибухів, кружляє рашистська авіація, перекрито паромну переправу в Севастопольській бухті. Окупаційна влада ще не вирішила, що збрехати.

Більше року знадобилося чиновникам ООН, щоб визнати, що знищення українських військовополонених в колонії Оленівки в ніч з 28 на 29 липня 2022 року, був теракт вчинений рашистами, а не влучання ракетами HIMARS. Наразі саме джерело вибуху в ООН так і не визначили, але вони будуть продовжувати розслідування даного інциденту, під час якого загинули щонайменше 50 українських військовополонених.

 У Раді можуть продовжити воєнний стан та мобілізацію до 15 листопада, – повідомив народний депутат Ярослав Железняк. “Найближчими днями парламент знову продовжить дію воєнного стану та загальної мобілізації”, – повідомив він. Також нардеп припустив, що ймовірніше, продовження воєнного стану та загальної мобілізації буде також на 90 діб.

НАГАДУЄМО:

Часопис війни – 517 доба