Часопис війни – 517 доба

  Триває 517 доба широкомасштабної збройної агресії російської федерації проти України. За інформацією пресслужби Генштабу ЗСУ наші війська продовжують ведення наступальної операції на Бахмутському, Мелітопольському та Бердянському напрямках. Протягом минулої доби відбулось понад 35 бойових зіткнень.
 
    На Бахмутському напрямку наші війська продовжують вести наступальні дії північніше та південніше міста Бахмут. Як повідомив представник ГШ ЗСУ Андрій Ковальов, українські війська ведуть наступальні дії на північ і на південь від міста Бахмут. “Під час ведення Силами оборони наступально-штурмових дій противник вимушено відійшов з позицій у районі Андріївки”, – сказав Ковальов.
  На Авдіївському напрямку, під щільним вогнем авіації та артилерії противника, наші захисники успішно відбили атаки російських військ в районі Первомайського.
  На Мар’їнському напрямку Сили оборони продовжують стримувати наступ російських військ в районах Красногорівки та Мар’їнки. 
  На Шахтарському напрямку противник вів безуспішні наступальні дії в районі Рівнополя.
  В напрямку Старомайорського мали успіх, закріплюються на досягнутих рубежах. Противник продовжує чинити потужний опір, здійснює переміщення підрозділів та військ, застосовує резерви.
  На Запорізькому та Херсонському напрямках противник зосереджує основні зусилля на недопущенні подальшого просування наших військ.
  Представники МАГАТЕ есподівано побачили на ЗАЕС протипіхотні міни, які розташовані в буферній зоні між внутрішнім і зовнішнім периметром станції.
    рфія планує операцію під чужим прапором у Чорному морі, повідомив речник Держдепу США. Російські військові провели навчання зі штурму кораблів минулого тижня.

НАГАДУЄМО:

Часопис війни – 516 доба (КАРТИ)