Часопис війни, 507 доба – огляд подій на фронті

Триває 507 доба війни. Російські окупанти і надалі зосереджують основні зусилля на Куп’янському, Лиманському, Бахмутському, Авдіївському та Мар’їнському напрямках, тривають важкі бої. Протягом доби відбулось 32 бойових зіткнення, інформує  пресслужба Генштабу ЗСУ.

На Куп’янському напрямку наші воїни стійко тримають оборону.

На Лиманському напрямку протягом минулої доби противник вів безуспішні наступальні дії західніше Діброви та східніше Новосадового.

На Бахмутському напрямку  під щільним вогнем авіації та артилерії противника наші захисники успішно відбили усі ворожі атаки в районі Берхівки. Генштаб ЗСУ повідомив, що українські сили досягли часткового успіху на напрямку Біла Гора-Андріївка (9-15 км на південний захід від Бахмута).

На Авдіївському напрямку ворог вів безуспішні наступальні дії в районі Первомайського.

Сили оборони продовжують стримувати наступ російських військ в районі Мар’їнки.

На Шахтарському напрямку противник вів безуспішні наступальні дії в районі Новомихайлівки.

На Запорізькому та Херсонському напрямках противник зосереджує основні зусилля на недопущенні подальшого просування наших військ. Були повідомлення, що у напрамяку на Мелітополь у невстановлених місцях українські сили просунулися на понад 1700 метрів.

У росЗМІ стверджується, що українські сили здійснили локальний прорив російських оборонних рубежів на північ від Приютного – в 15 км на південний захід від Великої Новосілки, що на Запоріжжі.

  Аналітики Інституту вивчення війни (ISW) повідомили, що українські війська продовжують контрнаступальні операції щонайменше на трьох ділянках лінії фронту і досягли успіхів на деяких ділянках. Зазначається, що Сили оборони України ведуть наступальні дії на Бахмутському, Мелітопольському (захід Запорізької області) та Бердянському (район кордону Донецько-Запорізької області) напрямках. Також аналітики відзначили, що українські війська продовжували обмежені наземні атаки на лінії «Сватове-Кремінна», «Авдіївка – Донецьк» та навколо Бахмута.

НАГАДУЄМО:

Часопис війни, 506 доба – огляд подій на фронті, в Україні, Світі