Часопис війни – 504 доба 

Триває 504 доба війни. Пресслужба ГШ ЗСУ інформує, що Сили оборони  продовжують ведення наступальної операції на Бахмутському, Мелітопольському та Бердянському напрямках.

Лиманський напрямок. Рашисти анонсували наступ на Лиман. Останній тиждень їх артилерія була особливо активна. Тривають запеклі бої біля Діброви та в Серебрянському лісництві. Ворог намагається заволодіти Серебрянським лісництвом та закріпитися на східному березі р.Жеребець. Аналогічне завдання вони ставили перед військами і в зимово-весняній кампанії. Але цього разу ворог буде намагатися за будь-яку ціну пробитися до Лиману. 

На Бахмутському напрямку наші війська продовжують наступальні дії північніше та південніше міста Бахмут. На напрямках Біла Гора – Андріївка та Біла Гора – Курдюмівка мали подекуди успіх, закріплюються на досягнутих рубежах. Тривають бої на підступах до Кліщіївки та біля водоканалу.

На Шахтарському напрямку противник вів безуспішні наступальні дії в районі Благодатного.

На Запорізькому та Херсонському напрямках противник зосереджує основні зусилля на недопущенні подальшого просування наших військ.

 У Світі. «Результати саміту гарні, але якщо б було запрошення до НАТО, вони були б ідеальні», — Володимир Зеленський під час спільного виступу з Єнсом Столтенбергом. «У нас немає гарантій безпеки від партнерів. Домовленості з G7… можуть стати першим документом, який стане «парасолькою». Окрім країн «Великої сімки», до них можуть долучитись й інші країни. “Будапештський меморандум” я не вважаю гарантіями безпеки», — заявив президент України під час саміту НАТО у Вільнюсі.

НАГАДУЄМО:

Часопис війни, 503 доба – загальний огляд подій