Часопис війни: 374 доба

  Триває 374 доба війни. За інформацією пресслужби Генштабу ЗСУ за минулу добу наші захисники відбили понад 150 атак рашистів. Противник зосереджує основні зусилля на веденні наступальних дій на Куп’янському, Лиманському, Бахмутському, Авдіївському та Шахтарському напрямах. Продовжуються спроби оточити Бахмут. На Запорізькому та Херсонському без змін. На окремих ділянках намагається покращити тактичне становище, створити умови для відновлення наступу.

  Українські війська, напевно, готуються контрольовано відійти з Бахмута, пише ISW. Геолокаційні кадри, опубліковані 3 березня, підтверджують, що українські війська підірвали два критично важливі мости в районі Бахмута, щоб перешкодити просуванню окупантів і заблокувати їм один із шляхів відходу.

  “Якщо українське військове командування визнає за необхідне відступити з Бахмута, воно, судячи з заяв та повідомлень про дії українських військових, здійснить обмежений і контрольований відхід з особливо складних ділянок східного Бахмута”, – зазначають аналітики.

  Триває серіал з іркутськими “мобіками”. У наступному епізоді їхні дружини звернулися до “царя” з благанням “врятувати, кого ще можна”. На відео жінки розповіли, що їхніх рідних із 1439-го полку всупереч обіцянкам відправили на штурм, і ті потрапили в оточення. Вже кілька днів вони сидять без води, їжі та допомоги під постійним обстрілом з боку як ЗСУ, так і своїх. “Вже є поранені та загиблі, яких навіть немає можливості забрати з поля бою! Врятуйте тих, кого ще можна врятувати”, — благають жінки “доброго царя”.

НАГАДУЄМО:

Часопис війни: 373 доба