Часопис війни: 373 доба

  За інформацією Генштабу ЗСУ на почато 373 доби війни на Куп’янському, Лиманському, Бахмутському, Авдіївському та Шахтарському напрямках минулої доби наші воїни відбили понад 85 атак противника.

  На Куп’янському та Лиманському напрямках противник вів наступальні дії в районах Білогорівки Луганської області та Спірного Донецької області, успіху не мав.

  На Бахмутському напрямку противник не припиняє штурмувати місто Бахмут. Наші захисники відбили атаки в районах Оріхово-Василівки, Дубово-Василівки, Григорівки, Богданівки та Бахмута Донецької області. Ворожих обстрілів зазнали Васюківка, Залізнянське, Оріхово-Василівка, Дубово-Василівка, Бахмут, Іванівське, Часів Яр, Кліщіївка, Курдюмівка, Озарянівка, Диліївка, Майорськ та Нью-Йорк.

  На Авдіївському та Шахтарському напрямках противник продовжує безуспішно атакувати позиції наших військ.

За інформацією з інших джерел:

  Сватівський напрямок. Тривають бої в лісах неподалік Кремінної, біля Макіївки та Площанки. Видбита атака на Масютівку.

  Бахмутський напрямок. По місту прилітає багато артилерії. Рашисти просунулись південніше Дубово-Василівки. Район Хромового зараз знаходиться під вогневим контролем ворога. Нашим десантникам вдалося не допустити прсування рашистів до траси. Ворог захопив район м’ясокомбіната та має певні успіхи на півдні Бахмута біля ставка. Противник здійснив безуспішні спроби атакувати Іванівське та Ступочки.

  Авдіївський напрямок. Тривають бої біля Водяного та Невельського. Ворог не полишає спроб захопити Красногорівку та покращити тактичне становище неподалік Новобахмутівки. Ситуація там складна, інформації дуже мало.

На Запорізькому та Таврійському напрямках без змін. 

НАГАДУЄМО:

Часопис війни: 372 доба