Часопис війни: 305 доба – минуло вже 10 місяців (КАРТА)

  За інформацією пресслужби Генштабу ЗСУ ворог зосереджує зусилля на веденні наступальних дій на Лиманському, Бахмутському та Авдіївському напрямках. Не полишає спроб покращити тактичне положення на Куп’янському напрямку.


  Вчора рашисти намагалися прорватися до н.п. Надія. Успіху не досягли. ЗСУ намагаються тиснути на рашистів в районі Кремінної – тривають бої.


  На Сіверському напрямку рашисти збирають резерви і, схоже, готуються до чергового наступу.


  На Бахмутському напрямку вагнерівці намагалися прорватися в районі Яковлівки (північніше Бахмута) і Андріївки (південніше Бахмута) та створити умови тактичного оточення “натовскіх войск в районє Артьомовска” (“клєщі”). Але, схоже, у вагнерівців закінчилося м’ясо, а нового ще не підвезли. ЗСУ зупинили просування противника під Бахмутом. Тривають запеклі бої.


  Наступ російських окупантів під Бахмутом виснажився, вважають експерти з ISW. Ворог, ймовірно, змушений буде взяти тактичну або оперативну паузу біля Бахмута, оскільки не має достатньо артилерійських боєприпасів, щоб підтримувати темп наступу — Інститут дослідження війни


  В останні дні атаки окупантів в районі міста стали менш інтенсивними, а повідомлення про великі втрати серед “вагнерівців” свідчать про те, що найближчим часом успіхів росіянам чекати не варто.(ISW).

 

Заставка КАРТИ

  Рашисти намагаються вести наступ на н.п. Нью-Йорк. Успіху не досягли.


  На Авдіївському напрямку російські окупанти намагаються наступати в районі Водяного, щоб теж створити умови оперативного оточення. Успіху не досягли.


  Тривають бої в центрі Мар’їнки. ЗСУ утримують позиції, а рашисти продовжують посилення його обстрілювати повністю перетворюючи населений пункт на купу битої цегли.


  На Зпрізький напрямок перекинули кадирівців і росгвардію, яких розмітили на третій лінії оброни. Їхнє завдання – не допустити відходу першої і другої лінії рашистської оборони, які вже і так готові відступити не очікуючи початку наступу ЗСУ.


  На Волинському, Поліському та Сіверському напрямках обстановка без суттєвих змін, ворог зберігає військову присутність, ознак формування наступальних угруповань противника не виявлено – Генштаб.


  Військові експерти відмічають, що різниця військового потенціалу між Україною і Росією з 24 лютого поступово скорочується (діаграма).

 

нова