Часопис війни: 306 доба

  Триває триста шоста доба російського широкомасштабного вторгнення. За інформацією ГШ ЗСУ протягом доби противник здійснив 19 обстрілів з реактивних систем залпового вогню. Загроза ворожих авіаційних та ракетних ударів залишається на всій території України.
 
  Російські окупанти і далі зосереджують зусилля на веденні наступальних дій на Бахмутському та Лиманському напрямках, на Куп’янському, Авдіївському та Запорізькому – намагаються покращити тактичне положення. На Новопавлівському та Херсонському напрямках противник обороняється.
 
 Важкі бої тривають в районі Кремінної і Сватово. Рашисти відвели своє військове командування з Кремінної до Рубіжного на Луганщині, – повідомив очільник Луганської ОВА Сергій Гайдай.
 
  Вагнерівці так образилися  на начальника генштабу вс рф Гєрасімова, що обізвали його “пи*ором і чортом е*аним”. Своє послання вони записали на відео та аргументували сказане тим, що саме Гєрасімов не дає їм снарядів, щоби продовжувати ними засівати поля та руйнувати будинки  в н.п. на Бахмутському напрямку.

  Але тут є цікавий нюанс: вагнерівці – це приватна військова компанія, яка має своє власне забезпечення. І Гєрасімов, при всій до нього неповазі, він тут взагалі ні до чого. Цілком ймовірно, що  прихована мета звернення – це спроба пригожина звалити невдачі вагнерівців під Бахмутом на міноборони рфії, а саме – на шойгу і Гєрасімова.