Боротьба за незалежність Бєлгородської Народної Республіки триває – повстанці нищать рашистів і звільняють населені пункти

  Антипутінські повстанці з «РДК» та «Легіону Вільної Росії» заявили, що вони захопили Горьковскій, Щєтіновку та Богун-Городок і продовжують рухатися далі. З інших джерела стало відомо, що коли антипутінські повстанці вступили до села Богун-Городок, то до визволителів приєдналися місцеві жителі. «Сьогодні демілітаризували мотострілецьку роту зс рф, знищили кілька одиниць їхньої бронетехніки», – підвели підсумки дня антипутінські повстанці з РДК/Легіону.

  Рашисти завдали авіоудар по своєму пропускному пункту в Грайвороні: результат – точно, як у Бахмуті. Схоже, незабаром вони почнуть бомбити всю територію БєлНР через громадянський конфлікт – рашисти як ніхто розбираються у цій темі.

  У Бєлгородській області через бойові дії відселено мешканців 9 населених пунктів – Грайворона, Новобудівки, Горьковського, Безіменной, Мокрой Орловки, Глотового, Гора Подол, Замостья, Сподарюшено, повідомив рашистський гауляйтер Бєлгородщини В’ячеслав Гладков. Жителям поки що не варто повертатися додому, бо контроль над Грайворонським районом рашистами не відновлено, повідомив гауляйтер.

  Російське Міністерство Брехні вже заявило, що всіх “укродиверсантів” відкинули із Бєлгородської області рфії на територію України при цьому “героїчно” знищивши понад 70 “терористів”, 4 БМП та 5 пікапів. На “наданих фото” видно картинно розставлені підбиті авто з українським пікселем та незрозумілих манекенів із прихованими обличчами, які виконують функцію мертвих повстанців, але на формі яких не видно жодної краплини крові.

  У британській розвідці нагадали, що російські сили безпеки в період з 19 по 22 травня 2023 року зіткнулися з антирашистськими партизанами щонайменше у трьох місцях Бєлгородської області Росії, неподалік кордону з Україною. На тлі цього РФ намагається «продавити» риторику, що «РФія – жертва війни».

  «Події» в Бєлгородській області захопили росіян зненацька і викликали паніку в інформаційному просторі, відзначають аналітики ISW. Більшість російських провоєнних блохерів виявились розгубленими, а офіційний інформаційний простір не мав ніяких рекомендацій, як реагувати на цю подію. Все це в купі свідчить, що дії російських повстанців захопили зненацька російських пропагандистів, зазначають аналітики американського Інституту вивчення війни.

  Зокрема, частина ru-блогхрів звинуватила росіян, які перебувають у «РДК» та «ЛСР», у зраді та співпраці з ГУР. Прігожин знову завівся критикою Міноборони РФ, а Гіркін-Стрєлков зазначив, що це може бути хитрою складовою українського контрнаступу. Ще частина ru-воєнкорів припустили, що мета подій у Бєлгородській області – відвернути увагу від Бахмута.

  Пєсков (на фото ліворуч) не зміг дати відповідь на запитання, чому «зачистка» Білгородської області від РДК триває вже більше доби, переадресувавши його до правоохоронних органів, Міноборони та ФСБ.

  Терміново виведений із запоя запасний екс-президент рфії дімон медвєдєв (на фото праворуч) оперативненко заявив, що диверсантів “треба знищувати і, навіть, у полон не брати”, та знову пригрозив Світу “ядерною дубіной”.

  «Російський добровольчій корпус» заявив, що не зазнав втрат у боях у Бєлгородській області і не знає, про які колони знищеної техніки заявляли у Міноборони рф. Щодо фото з тілами людей у формі ЗСУ, які публікують пропагандисти, в РДК наголошують, що носять мультикам, а не піксель (І справді, на всіх відео з рейду бійці виключно в мультикамі – ред.). Легіон «Свобода росії», що діє спільно з РДК, заявляв про розгром сил ФСБ і знищення мотострілецької роти російської армії.

  Як розповіло  джерело в українській розвідці, через ситуацію на кордоні у Білгородській області росія хоче перекинути туди військові підрозділи. Зокрема, мова йде деякі боєздатні підрозділи, що зараз воюють на території України. “Зокрема на даний час приймається рішення щодо можливого переміщення підрозділів 3-ї мотострілецької дивізії 20-ї загальновійськової армії (постійний пункт дислокації Валуйки, Бєлгородська область) з району бойових дій (Макіївка, Площанка Луганської області) до Білгородської області”, – повідомило джерело.

  На кінець дня «Русский Добровольческий Корпус» та «Свобода Росії», наче, контролюють лінію вздовж кордону – від Грайворона до Щєтіновки, а це СОРОК кілометрів по фрнту. Від Щетіновки до КПП «Нєхотєєвка» на трасі Харків-Бєлгород 27 кілометрів по асфальту та 15 кілометрів “навпростець”. Який в них задум, залишається тільки здогадуватися.

 

  У Міноборони України прокоментували ситуацію на Бєлгородщині: “Ситуація в Бєлгородській області – це передбачувана внутрішня російська криза, яка назрівала ще до повномасштабної війни. Патріоти росії, просто хочуть позбутися путінського режиму”.


НАГАДУЄМО:

Ідеологію кремлівського терористичного режиму офіційно визнали рашизмом