Бавовна на російських аеродромах під Саратовом і Рязанню

ту-141-стриж

  Аеродром Енгельс у Саратові рано вранці був атакований безпілотником, пишуть рашаСМІ. 5 грудня 2022 року невідомий БПЛА агресивно приземлився на злітно-посадкову смугу аеродрому і  пошкодив два літаки. 


  На аеродромі “Енгельс” дислокуються 2 полки стратегічних бомбардувальників, які є частиною російської тактики повітряного ядерного стримування. Зокрема, з цього аеродрому піднімаються Ту-95, які регулярно кошмарять Україну.


  На аеродромі під Рязанню теж раптово просто вибухнув бензовоз, загинуло троє людей. Про причин вибуху не повідомляють. Також повідомляють, що так виглядає один із знищених російських Ту-22м3 на аеродромі Дягілєво.

 

  У цій ситуації викликає цікавість той факт, що відстань від України до російських аеродромів, де вранці трапилася “бавовна”, становить 690-860 км. 

 

  Конашенков заявив, що удару по аеродромах рашистів було завдано радянським БПЛА Ту-141 “Стриж”, який безперешкодно подолав майже 650 км над територією РФ. Як величезна залізна пташка, розміром із літак, підлетіла непоміченою майже до самої Москви — не повідомляється.

 

Заставка НАГАДУЄМО
нова