Арахамія незграбно прокоментував поїздку Зеленського до Катару під час загострення ситуації на фронті

  Голова парламентської фракції “Слуга народу” Давид Арахамія, незграбно прокоментвав візит президента Володимира Зеленського до Катару під час загострення ситуації на Донбасі, заявивши, що раніше “літали на Мальдіви під час боїв у Іловайську”.

 

  Очільник монобільшості, виправдовуючи візит президента Зеленського до Катару під час загострення на Донбасі, заявив це опонуючи нардепці з фракції “Європейська солідарність” Марії Іоновій в ефірі ток-шоу “Свободи слова”, що “це не під час Іловайська літати на Мальдіви, як було раніше”.

 

  Президент України Володимир Зеленський, перебуваючи з офіційним візитом у Державі Катар, провів телефонну розмову з Прем’єр-міністром Великої Британії Борисом Джонсоном. Як повідомили в Офісі Президента, говорили про ескалацію Росії, НАТО та саміт Кримської платформи, передає УНН.

 

  “Останні дії Росії кидають серйозний виклик безпеці України, країнам — членам НАТО та всій Європі”, — наголосив Володимир Зеленський і закликав Велику Британію разом з іншими державами Альянсу посилити свою присутність у регіоні та збільшити санкційний тиск на РФ. “Ми відчуваємо, що Україна не на самоті. Нас підтримують країни “Великої сімки”, — сказав Володимир Зеленський.

 

Нагадуємо: