Американські військові підірвали власний вертоліт (ФОТО)

У ході проведення секретної спецоперації у західній Сирії, американські військові були змушені знищити власний вертоліт MH-60 методом підриву. Це була вимушена міра, оскільки повітряна машина зазнала технічних несправностей і потенційно могла потрапити у руки ворога.  

В ніч на 3 лютого у західній частині Сирії у провінції Ідліб  пройшла секретна спецоперація американських військових. Ціллю спецпризначенців став лідер терористичної організації “ІДІЛ” Абу Ібрагім аль-Гашемі аль-Кураші, якого було знищено.  У ході місії військові США застосовували вертольоти та завдавали удари з повітря літаками F-16. 

 

 

Через технічні негаразди американським військовим довелось покинути транспортний вертоліт MH-60 та знищити його. За деякими даними, по вертольоту було завдано удар з літака  F-16 спеціальними комбінованими боєприпасами. 

 

 

Представники Пентагону у коментарях журналістам спростовують інформацію про нібито збиття повітряного судна з землі. За їхніми даними, подальше використання пошкодженого вертольота мало ризики для життя військових, тому його вирішили знищити.

 

 

Нагадуємо: