Агресія Росії продовжиться до досягнення поставленої мети – Сергій Шойгу

  У Міноборони Росії знову заговорили про те, що агресія проти України триватиме і далі, а головна мета війни – встановлення контролю над “усім Донбасом”. Сьогодні цю тезу озвучив особисто міністр оборони Шойгу.

 

   По-перше: сьогодні Сергій Шойгу вперше з середини березня з’явився “в телевізорі”. 

 

  По-друге: Сергій Кужугетович заявив, що “основні завдання першого етапу спеціальної військової операції в Україні виконані… Істотно знижений бойовий потенціал ЗСУ…, а тому можна зосередитись на головному завданні – встановленні контролю над всією територією Донецької та Луганської областей”. Він додав, і це важливо, що “спеціальна військова операція продовжиться до досягнення поставленої мети”.

 

  Як ми бачимо, в Кремлі, все ж таки, розробили “План Б”. Якщо на першому етапі широкомасштабного вторгнення, ЗСУ очікували і були готові протидіяти, то тепер невідомо, яку ще підлість придумали росіяни.  Сьогодні в Стамбулі відбувся черговий раунд переговорів і, скоріше з все, праві ті оглядачі, які вважають, що підписання “якогось документу” дасть час Москві, щоб перегрупувати сили, “зализати рани”, та вкотре порушивши “домовленості”, знов перейти в наступ. 

 

  Реалізація кремлівського “Плану А” провалилася. Українці вистояли. Але розслаблятись аж ніяк не варто! Москва ніколи не відступала від задуманої підлості, навіть, серйозно отримавши “на горіхи”.

 

НОВА: новини ветеранів АТО/ООС