Адвокат митрополита поскаржився на кричущі проблеми під час внесення коштів на заставу його клієнта

  Микита Чекман, адвокат митрополита УПЦ МП Павла Лебедя, поскаржився на кричущі проблеми під час внесення коштів на заставу його клієнта. Він стверджує, що деякі банки відмовлялись брати гроші від парафіян і перераховувати їх на рахунки Держсудадміністрації. Про це пише Times of Ukraine.

  Щоб зібрати необхідні 33,3 млн грн, майже в усіх церквах УПЦ МП розставили карнавки для пожертв . «У зборі взяли участь мільйони людей, прихожан УПЦ», — стверджує адвокат. За інформацією Times of Ukraine, один із щедрих внесків був від екснардепа Вадима Новинського.

  За екснамісника Києво-Печерської лаври Павла Лебедя-Мерседеса внесено заставу у розмірі $900 тисяч, — повідомив його адвокат.

  Після виходу з-під варти, Павло Лебедь, відомий як «Паша Мерседес» повернувся у свій крихітний особняк у Воронькові на Київщині. До 14 серпня на його нозі буде красуватися електронний браслет.

  Екснамісника Лаври правоохоронці підозрюють у двох злочинах: порушенні рівноправності громадян (розпалювання релігійної ворожнечі) та виправданні агресії рфії проти України.

НАГАДУЄМО:

Триває перевірка військкоматів – попередні результати невтішні