Росія в обхід санкцій усунула дефіцит виробництва оптики для танків

  Росія, ймовірно, усунула дефіцит виробництва оптики для танків Т-80БВМ і Т-90М «Прорив», написав Андрій Цаплієнко в Телеграм.

  Ешелон танків Т-80БВМ-30, який, схоже, виїжджає з заводу «Омсктрансмаш». На цих танках можна помітити характерні обриси прицілів «Сосна-У». Основний компонент прицілів «Сосна-У» тепловізори Catherine-FC французької фірми Thales.

  До 2014 року Франція точно постачала їх до Росії. Але потім санкції зупинили експорт французьких тепловізорів. І коли запаси закінчилися, росіяни почали гнати на фронт старі танки.

  Це відео може свідчити про те, що росіяни, попри санкції, відновили експорт електронно-оптичних приладів. 5 років тому російська промисловість запустила виробництво “скопійованих” тепловізорів, замінивши французькі компоненти. Тепер у ворога є приціл ПНМ-Т, який активно встановлюють на нові танки.

 Якщо санкції запрацюють реально, російська військова промисловість зупинеться. А так як цього не відбувається, значить, хтось не хоче, щоб санкції реально працювали, пише журналіст.