«Адаптивний карантин» – це точно карантин?

09 вересня 2020 року, в Україні зафіксовано 143 030 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з яких: летальних – 2 979, 64 703 пацієнти одужали. Всього за минулу добу одужали 1157 пацієнтів.

Доводиться констатувати той факт, що «діюча українська влада» не впоралася із викликом і COVID-19 починає поширюватися надзвичайно швидкими темпами. Аналізуючи події, починаючи від «повернення українців з Уханю», можна дійти невтішного висновку, що діюча українська «влада» докладає більше зусиль не для запобігання, а щодо поширення пандемії в Україні.

Як видно на графіку, карантинні заходи дали можливість майже зупинити поширення хвороби. Але із введенням так званого «адаптивного карантину» поширення хвороби знову відновилося.

 

Залишається незрозумілими дії влади по допущенню на територію України хворих на COVID-19 «іноземних гостей» із «подвійним громадянством».

Крім того, незважаючи на прогресування COVID-19 в Україні дозволили «курортний сезон» – тут взагалі без коментарів…

І, як «вишенька на торті» – з 01 вересня 2020 року школярів усадили за парти. Коли тільки розпочиналася епідемія, в школах припинили заняття. А коли епідемія почала набирати оберти – дітям «дозволили « відвідувати школу. Поясніть – якою логікою користувалася «українська влада»? А от наслідки цього «рішення» ми отримаємо за тиждень два у вигляді  ще більшого зростання кількості хворих.

Сьогодні лідером по кількості виявлених хворих є Львівська область і місто Київ. Харківська область і в умовах пандемії вирішила «не пасти задніх», і прискореними темпами наздоганяє Чернівецьку область – схоже, непогано відсвяткували «День міста» 23 серпня.

 

У Збройних силах України за минулу добу зафіксовано 68 нових випадків захворювання на COVID-19, загалом хворіють 650 осіб.