На ранок 10 вересня 2020 року в Україні зафіксовано вже 145612 випадків коронавірусної хвороби COVID-19. За минулу добу приріст нових випадків інфікування склав 2582 випадки.

 

 Про це повідомляє з посиланням на дані сайт моніторингу поширення епідемії коронавірусу, створеній Головним ситуаційним центром України в Апараті Ради національної безпеки і оборони України.

 

Внаслідок хвороби загалом в країні померли 3 023 людей, з них за минулу добу – 44.

 

Змогли подолати хворобу 65877 людей, з яких за минулу  добу 1174.

 

Найбільше нових випадків COVID-19 за останню добу зафіксовано: у Харківській області – 339 (у тому числі у місті Харкові – 265), у місті Києві – 298, у Тернопільській області – 251, у Львівській області – 183, в Івано-Франківській області – 143, у Хмельницькій області – 142

 

Про це сьогодні під час брифінгу повідомив міністр охорони здоров’я Максим Степанов.

 

“Ми не плануємо повертати, МОЗ не планує повертати, рекомендувати повний локдаун всієї країни. Ми вважаємо, що та модель, яка зараз є, в умовах адаптивного карантину, в залежності від рівня захворюваності, заповненість ліжок — двох базових принципів, працює… Зростає захворюваність у Львівській та Івано-Франківській областях, але не зростає у Херсонській, Запорізькій. То навіщо там вводити повний локдаун?” — сказав очільник МОЗ Максим Степанов в ефірі “Сніданку з 1+1”

 

На питання про те, чи можуть ввести жорсткий карантин, якщо захворюваність симетрично буде зростати у всіх регіонах України, Степанов назвав відповідні для цього умови.

 

“Якщо по всій країні, у всіх містах, по всіх районах одночасно за 14 днів кількість людей, які захворіли, буде перевищувати показники, і заповненість ліжок буде більше 75%. Ми кажемо так: від 50 тисяч одночасно в лікарнях. 50 тисяч — це ті додаткові місця, які ми хочемо вводити. 75%, 8 тисяч людей, які будуть перебувати одночасно в лікарнях”, — вважає міністр.

Please follow and like us:

Блог

Відео

Секретні документи МВС. Стеження за активістами
{"popup_fix":"false"}
На землях Допи і Гепи
{"popup_fix":"false"}
Більше відео
Стежити за останніми новинами
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial