87 доба героїчного протистояння російському вторгненню

   На початок 87 доби російські загарбники не припиняють ведення наступальних дій у Східній операційній зоні з метою встановлення повного контролю над територією Донецької і Луганської областей та утримання сухопутного коридору з тимчасово окупованим Кримом, інформує пресслужба Генштабу ЗСУ.

 

  На Волинському та Поліському напрямках, у цілому, ситуація суттєвих змін не зазнала.  

 

  На Сіверському напрямку противник обстріляв позиції Сил оборони у районах прикордонних українських населених пунктів на території Сумської та Чернігівської областей.
 
  На Слобожанському напрямку основні зусилля ворога зосереджуються на утриманні зайнятих рубежів. Противник завдавав авіаційних ударів по населеному пункту Циркуни. Найближчим часом очікується посилення угруповання військ на Харківському напрямку підрозділами зі складу 1-ої танкової армії Західного військового округу.
 
 

  На Слов’янському напрямку агресор намагається поновити наступальні дії. Зокрема, для забезпечення форсування річки Сіверський Донець знову планує наведення переправи.

 

  На Донецькому напрямку найгарячіше. Противник веде активні бойові дії на Сєвєродонецькому, Бахмутському, Авдіївському та Курахівському напрямках.
 
  На Лиманському напрямку  російькі окупанти планують відновити наступальні дії у напрямку Ямпіль – Сіверськ з форсуванням річки Сіверський Донець. Зокрема, в визначеному районі спостерігається зосередження спеціальної техніки для наведення понтонно-мостової переправи. Для посилення угруповання військ та активізації наступу окупанти здійснюють перекидання додаткових підрозділів.
 

  На Запорізькому напрямку противник здійснював вогневе ураження наших військ.

 

  У Маріуполі противник вживає заходів з відновлення функціонування порту. Зокрема проводить розмінування припортової інфраструктури.
 
  З “Азовсталі”  евакуювали практично всіх людей, які були на території заводу. Про це повідомив президент України Володимир Зеленський.
 

  На Південнобузькому і Таврійському напрямках російські окупанти основні зусилля зосереджують на утриманні зайнятих рубежів, веденні розвідки, інженерному обладнанні позицій і логістичному забезпечені військ.

 

  На Криворізькому та Миколаївському напрямках противник не припиняє артилерійських обстрілів підрозділів наших військ. Відзначається додаткове розгортання підрозділів ствольної та реактивної артилерії.
 
   В акваторіях Чорного та Азовського морів кораблі російського Чорноморського флоту виконують завдання з ізоляції району ведення бойових дій, ведення розвідки та вогневої підтримки на приморському напрямку. Рашисти перекинули на острів Зміїний комплекси протиповітряної оборони, повідомляє Defense Express. За інформацією, на захоплений острів перемістили кілька “панцирів” і як мінімум один ЗРК “Тор”.