Звіробій зняла свою кандидатуру на користь Кошулинського

Кандидат від партії “Європейська солідарність”  у 87-му окрузі на Прикарпатті Маруся Звіробій-Біленька поступилася на користь кандидата  від ВО “Свобода” Руслана Кошулинського.Як повідомляють у прес-службі політичної сили, такий вчинок було зроблено заради об‘єднання патріотичних сил проти олігархату.

 

“Розуміючи, що своїм взаємопоборюванням ми з Кошулинський можемо відкрити дорогу представникам олігархів до Верховної Ради, я прийняла рішення підтримати представника патріотичних сил Руслана Кошулинського і нагадати всім представникам політичних сил, що Україна понад все – це інструкція до виконання, а не просто гасло”, – заявила Маруся Звіробій.

 

Звіробій також повідомила, що її заяві передували перемовини з ВО “Свобода”. На цих перемовинах сторони дійшли згоди, що заради України має початися процес об’єднання українських патріотичних сил не на словах, а на ділі.

 

У свою чергу, ВО “Свобода” підтримало таке рішення кандидата від “ЄС”.У повідомленні на своєму офіційному  сайті, свободівці заявили що “це рішення є демонстрацією нашої спільної позиції про початок об’єднавчого процесу проукраїнських патріотичних сил, зокрема “ЄС” та “Свободи”, перед загрозою проросійського та олігархічного реваншу.

 

Нагадуємо: