Соціологічний Центр Разумкова опублікував нові політичні рейтинги

Соціологічна служба Центру Разумкова опублікувала результати соціологічного дослідження проведеного з  5 по 9 березня 2021 року. Основним методом дослідження було   інтерв’ю “обличчям до обличчя” за місцем проживання респондентів.З 2018 опитаних громадян лише 18% респондентів вважають, що події в Україні розвиваються у правильному напрямі, 66% дотримуються думки, що події розвиваються в неправильному напрямі.У той самий час 68% опитаних оцінюють економічну ситуацію в країні як “дуже погану” або “досить погану”. 

 

Серед політичних партій перше місце займе партія “Слуга народу”. Якби найближчим часом відбувалися вибори до Верховної Ради України за партію Президента б проголосувало  26,5% тих, хто візьме участь у виборах і визначився. За партію “Європейська солідарність” готові віддати свій голос відповідно 20% опитаних, за партію “ОПЗЖ” 18%, ВО “Батьківщина” 9%, партію “Сила і честь” 5%, партію “Голос” і 3%, ВО “Свобода” 3%,  партію “Українська стратегія Гройсмана” 3%, Радикальну партію Олега Ляшка  2%, “Партію Шарія” 2%, партію “Громадянська позиція” 1%, партію “Опозиційний блок” 1%, партію “УДАР Віталія Кличка” 1%. 

 

Якби найближчим часом відбувалися президентські вибори, найбільше голосів у першому турі отримав би чинний очільник держави Володимир Зеленський –  27% тих, хто візьме участь у виборах і визначився, за кого голосуватиме. Мають намір проголосувати за П. Порошенка 20% опитаних, за Ю. Бойка 17%,  за Ю.Тимошенко 10%, за І. Смешка 6%, за В. Гройсмана 3%, за Р.Кошулинського  3%, за О. Ляшка 2%, за Д. Разумкова 2%, за А. Гриценка 2%, за О. Вілкула 1%, за В. Кличка 1%.

 

Новини: