Звільнення Херсона та Криму триває: місцеві жителі все побачать і почують найближчим часом – генерал Марченко

  «Місцеві жителі все побачать і почують найближчим часом. Це буде швидко. Нехай ще трохи протримаються», -заявив генерал-майор Дмитро Марченко про звільнення Херсона.


  Російські окупанти, ймовірно, вирішили не віддавати Херсон без бою і готуються до “битви за Херсон”, припускає військовий експерт Петро Черник. Тому вони насичують правий берег Дніпра своїми силами.


  “Стратегічно змінилася лише одна важлива деталь, вони дійшли висновку не віддавати Херсон без бою. Ми говорили про те, що на Херсонщині складаються передумови для зважених контрнаступальних дій зі звільнення правого берега Дніпра. Противник усвідомив цю стратегічну оперативну реальність і насичує правий берег” зазначив він.


  ЗСУ, за його словами, “намацали” больову точку ворога – зниження його логістичного забезпечення. “Коли дійде до великої битви – спрогнозувати неможливо. Це може бути за кілька днів чи тижнів. Найважчі битви попереду”, – вважає військовий експерт Петро Черник.

 

  Стосовно Кримського півострова генерал-майор Дмитро Марченко заявив, що Україна звільнятиме його військовим шляхом і знищення Кримського мосту є невід’ємною складовою частиною. “Знищення “Кримського мосту” – необхідна складова”, – стверджує генерал-майор Дмитро Марченко.


  «Ми Крим звільнятимемо військовим шляхом. Крим – це Україна, наша земля, там наші люди. Ніхто не давав Росії права прийти, забрати шмат землі і сказати, що «це моє». Ми відвойовуватимемо Крим, так само як ми відвойовуватимемо Херсон, Луганськ та Донецьк», – додав генерал-майор Дмитро Марченко.