З’явилася перша версія того, чому на військовому аеродромі під Саками сталася “бавовна” (ДОПОВНЕНО)

  Один із OSINT-аналітиків InformNapalm висловив цікаву думку стосовно “бавовни” на військовому аеродромі під Саками. Він вважає, що ЗСУ могло стандартно відпрацювати за класичною схемою: AGM-88 HARM вивели з ладу РЛС/ППО, а далі в “пробите вікно” залетіли поки що не анонсовані ATACMS. Були чутки, що рішення про їх передачу могло бути ухвалене після російського військового злочину в Оленівці.


  Таким чином, було знищено/уражено дуже жирну ціль, оскільки на цьому аеродромі в Новофедорівці базується 43-й окремий морський штурмовий Севастопольський авіаційний полк. На архівних супутникових знімках видно, що на цьому аеродромі базувалися Су-24, Су-24МР і Су- 30СМ.

 

  Російське командування вже оголосило, що просто випадково відбулася детонація авіаційних боєприпасів. Але всі ми всі пам’ятаємо “випадкову пожежу” на ГРКР “Москва”.


  За деякими даними, на даний момент вибухів уже було більше десяти. За 20 км від Новофьодоровкі у вікнах тремтять шибки і спрацьовує сигналізація в автомобілях. Колаборанти та російські військові продовжують стверджувати, що потерпілих немає (як варіант – їх не більше трьох).

 

  Пляжі у Новофедорівці повністю спорожніли. Очевидці повідомляють, що відчувають запах сірки у повітрі та скаржаться на перебої зі зв’язком через перевантаження мережі. Пляжі у Новофедорівці повністю спорожніли.

 

ДОПОВНЕНО: