Мешканці Криму повідомили про вибухи на військовому аеродромі (доповнено)

  З Кримського півострова повідомили про вибухи на військовому аеродромі неподалік міста Саки та села Новофьодоровка. За даними очевидців, на які посилається Telegram-канал Baza, перший вибух стався близько 15 години за місцевим часом, а всього було чотири вибухи.

 

  Скоріше за все вибухнуло в районі військового аеродрому. Кажуть про двох постраждалих. Але місцеві жителі повідомляють про велику кількість автомобілів швидкої допомоги, які помчали до Новофедорівки з Євпаторії.

 

  Влада колаборантів підтвердила сам факт кількох вибухів, але закликала “почекати на офіційні повідомлення і не плодити версії”, — цитує “РІА Новості” зрадника Олега Крючкова.

 

“Як ви могли зрозуміти – ракети з дальністю 200-300 км вже у нас на озброєнні і застосовуються”, – написав екс-радник голови МВС Віктор Андрусів.

 

ДОПОВНЕНО: коментар Міноборони РФ

«Близько 15:20 на території аеродрому «Саки» в районі населеного пункту Новофьодоровка на обвалованому майданчику зберігання відбулася детонація кількох авіаційних боєприпасів. Внаслідок вибуху ніхто не постраждав. Авіаційна техніка на аеродромі не пошкоджена. Вживаються заходів щодо гасіння пожежі та з’ясування причин вибуху. За доповіддю з місця, жодного вогневого впливу на обвалованому майданчику зберігання боєприпасів на аеродромі не було».