Житомирський курсант встановив неймовірний рекорд (ВІДЕО)

Курсант Житомирського військового інституту імені С. П. Корольова Дмитро Косатий встановив рекорд України з безперервного виконання вправи підйом з переворотом на перекладині. 

«Ми пишаємось, що саме у нашому інституті навчається такий курсант. Але хочу однозначно сказати – в Житомирському військовому інституті всі курсанти такі. Це показник і витривалості, і сили духу, і впертості, тобто це дійсно характер воїна», – прокоментував вчинок підопічного журналістам начальник Житомирського військового інституту ім. С.П.Корольова Олександр Левченко.

 

 

Дмитро розпочав виконання вправи о 10-ій годині ранку і виконував її безперервно на протязі 4 годин і 20 хвилин. За цей час хлопець зробив 760 підйомів-переворотів.

«Мені здається, щоб штовхати себе на подібні муки, треба по-справжньому любити спорт. Я вдячний всім, хто мене підтримував. Це ще не кінець. Я думаю, я зроблю світовий рекорд і прославлю Україну на весь світ. Слава Україні!», – сказав Дмитро Косатий.

 

Нагадаємо

Уряд Нідерландів ухвалив рішення подати позов проти РФ у зв’язку зі збиттям у 2014 році пасажирського літака рейсу МН17: Кремль здивований…