Жителям КНДР наказали захищати портрети правлячої династії Кім від тайфуну

  Населення КНДР зобов’язане “в першу чергу” дбати про збереження портретів вождів країни, а також їхніх статуй, мозаїк, фресок та інших пам’яток членів правлячої династії Кім. Портрети батька та діда нинішнього керівника країни Кім Чен Ина прикрашать кожен будинок та офіс у країні. Про це пише NDTV.

  Шторм “Ханун”, який трохи пошарпав Японію, попрямував у бік Корейського півострова, і на початку п’ятниці має дістатися території Північної Кореї.

  Центральне телеграфне агентство Пхеньяну заявило в четвер, що “було оголошено попередження про сильний вітер, зливу, приливну хвилю і шторм… Усі галузі та підрозділи “країни” проводять динамічну кампанію з подолання катастрофічних аномальних кліматичних умов”, — йдеться у повідомленні.

  Офіційна газета Пхеньяна написала, що північнокорейці мають “насамперед” дбати про збереження портретів своїх лідерів, а також статуй, мозаїк, фресок та інших пам’яток династії Кім.

  Тайфун вдарить не тільки по КНДР, а й по Південній Кореї. Але варто поглянути на красномовне фото Корейського півотрова вночі – і одразу стає зрозумілим кому доведеться важче долати наслідки негоди.

НАГАДУЄМО:

https://nova.net.ua/pivnichna-koreia-pohrozhuie-ssha-iadernym-udarom/