Зеленський розпочав наступ на корупцію

  Президент В.Зеленський звільнив чотирьох голів київських районних адміністрацій. Згідно з розпорядженням на сайті Офісу президента, звільнено: Сергій Коваленко, який обіймав посаду голови Подільської районної адміністрації, Павло Бабій із посади голови Дніпровської адміністрації, Сергій Павловський з посади начальника Святошинської райадміністрації, Дмитро Ратніков з посади голови Деснянської районної адміністрації. Про це йдеться в відповідному розпорядженні, розміщеному на сайті Офісу глави держави.
  І не зважаючи на такі кардинальні зміни та після завершення скандалу з барабанами, Дніпровська РДА м. Києва вирішила закупила дітям грашки та конструктори на 952 тис. грн. Відповідна інформація з’явилась на Prozzorro. “Вони потрібні для гри та навчання у укриттях”, – пояснюють свої забаганки чиновники Дніпровська РДА м. Києва. 

   Також Зеленський привів у дію рішення РНБО про прискорення судової реформи та подолання корупції у судах. Зокрема, рішення пропонує позбавлення суддів волі за хабарництво терміном від 10 до 15 років із конфіскацією майна, а також періодичні перевірки на поліграфі, не лише перед призначенням на посаду.

  Судді мають регулярно проходити перевірку на поліграфі: Володимир Зеленський ввів у дію рішення РНБО про прискорення судової реформи та подолання корупції у судах. Зокрема, за хабарі суддів пропонують позбавляти волі на строк від 10 до 15 років.

  Схоже, тепер доведеться суддям “додатково вирішувати питання поліграфології” …

НАГАДУЄМО:

Світ завмер в очікуванні теракту росіян на Запорізькій АЕС