Завтра в Білорусі починаються восьмі Армійські Міжнародні Ігри – очікуємо на провокації

  Восьмі “Армійські міжнародні ігри” стартують на військових полігонах Білорусі завтра і триватимуть з 13 по 27 серпня 2022 року на території 12 дружніх Росії держав. Про це інформує пресслужба МО РБ. Цього року заявки на участь у “військових ігрищах” подали 297 команд аж із 37 країн Світу.


  В рамках «АрМІ-2022» планується проведення 34 конкурсів. Республіка Білорусь приймає три конкурси: «Полярна зірка» у Бресті, «Упевнений прийом» у Мінську, «Сталева магістраль» у Слуцьку.

 

  За даними української розвідки Москва під час “АрМІ-22” планує здійснити провокацію, яка не залишить самопроголошеному президенту Білорусі Олександру Лукашенку іншого вибору, як взяти участь в українсько-російській війні на боці Росії.


  13 тисяч чинних та колишніх військовослужбовців Білорусі, а також ОМОНу вже підписали згоду на участь у війні проти України, повідомив заступник голови Головного оперативного управління Генштабу ЗСУ Олексій Громов.


  За його словами, зараз уздовж українського кордону виконують завдання шість батальйонів ЗС Білорусі. Наступальних дій вони поки що не ведуть. Громов додав, що на білоруські полігони також вже прибули представники Сирії, Малі, Лаосу, Узбекистану та інших країн.