Завершився третій вишкіл капеланів Сил територіальної оборони

  Впродовж двох тижнів 20 капеланів з різних бригад Сил ТрО ЗСУ проходили навчання для того, щоб підготуватися для ефективної служби на передовій.

  «Не забувайте, що на вас лежить велика відповідальність – надихати тих, хто боронить нашу Батьківщину від pocійської навали. Ми благословляємо українське воїнство на подальші успіхи і справедливу перемогу. Нехай Господь береже їх на цьому важкому шляху, а вам подає сили і натхнення, щоби допомагати вашій військовій пастві й підтримувати їх», – звернувся до випускників Епіфаній, Предстоятель автокефальної Української Православної Церкви.

  Командувач Сил територіальної оборони ЗСУ генерал-майор Ігор Танцюра привітав військових священників із завершенням курсу та наголосив на важливості їхньої роботи із військовослужбовцями та їхніми родинами.

  За словами офіцера служби військового капеланства Командування Сил ТрО ЗСУ протоієрея Сергія Дмитрієва, обсяг роботи капелана в підрозділах Сил ТрО надзвичайно великий – це і психологічна підтримка бійців, і задоволення духовних потреб, і робота з членами їхній сімей та сім’ями загиблих.

Сили ТрО: Готові до спротиву.

НАГАДУЄМО:

Російський ракетний корабель Самум має диферент на корму і крен на правий борт