Завершився курс підготовки фахівців за спеціальністю «Кінологічний розрахунок сторожової (вартової) служби»

У Центрі розмінування Командування Сил підтримки Збройних Сил України завершився курс підготовки фахівців за спеціальністю «Кінологічний розрахунок сторожової (вартової) служби», – повідомляє mil.gov.ua з посиланням на АрміяInform.

Упродовж трьох місяців одинадцять військовослужбовців із різних куточків України опановували методику вироблення у своїх чотирилапих друзів навичок, що необхідні для несення служби на важливих військових об’єктах.

Ці хлопці та дівчата у Кам’янець-Подільському Центрі розмінування не вперше. Раніше їх готували за фахом «Кінолог», а новий практичний курс дав можливість застосувати свої теоретичні знання безпосередньо у підготовці тварин до несення сторожової (вартової) служби.

На урочистому шикуванні з нагоди вручення свідоцтв про завершення курсу командир загону підготовки кінологів та собак підполковник В’ячеслав Чорний подякував слухачам за якісний і професійний підхід до процесу навчання, а також наголосив на необхідності постійного вдосконалення здобутих знань і вмінь у службовій діяльності.