Завершилися переговори в москві товариша Сі Цзіньпіна з путіним

  Візит товариша Сі Цзіньпіна на росію, який не має прецедентів у сучасній історії російсько-китайських відносин, завершився. Товариш Сі одразу вирушив до москви після переобрання на третій термін. Для путіна така увага зараз має архіважливе значення і приїзд “китайського товариша” сприймається в кремлі як диво.

  Російські ЗМІ висвітлили візит “головного китайця” у “притаманній їм манері”: багато слів, нічого не зрозуміло, але все дуже яскраво і цікаво. Всі сюжети були підпорядковані одному завданню – відвернути увагу від суті.

  З різних джерел можна зробити висновок, що саме Пекін став генеральним вигодонабувачем війни, яку в кремлі називають “СВО”. Китайська компартія через повністю контрольованих російських “сировинних олігархів”, за безцінь скуповує російські нафту, газ, ліс. Так, наприклад, “Сіла Сібірі“, яку створено за рахунок бюджету росії, має забезпечити до 2030 року постачання не менше 98 млрд. куб.м. газу до КНР!

  Користуючись надзвичайно хворобливим саном путіна, схоже, китайська сторона висунула ще більш жорсткі умови “добросусідства і співпраці”. Крім викачування ресурсів Пекін висунув вимоги “територіальних концесій”. Мова йде про порти “Сєвморпуті” та про кілька “територіальних проєктів” у прикордонній зоні. Зазначені об’єкти повинні отримати статус екстериторіальності.

  Товариш Сі також підняв питання створення “у майбутньому” китайської автономної області на Далекому Сході.

  Не всім на росії до душі неоколоніальне освоєння країни спритними китайцями та його агентурою впливу. ПВК “Вагнер” спробували зіпсувати візит товариша Сі до рфії. 20 березня стало відомо про вбивство дев’ятьох громадян Китаю на золотовидобувній копальні в ЦАР. Ця територія знаходиться під контролем “музикантів”, і розправу могли вчинити лише вони. Але “прикрому інциденту” не надали “достатнього розголосу”.

  Аслан Дзітоєв, “НОВА: новини ветеранів”

  НАГАДУЄМО:

Товариш Сі завітав до товариша Пу