Затримали російського воєнного злочинця, який по-звірячому вбивав українських військовополонених (фото 18+)

  В Фінляндії затримали російського воєнного злочинця, нациста-рашиста та відвертого садиста Яна Петровського. Він один із лідерів так званого угруповання «ДШРГ Русіч», яка, починаючи з 2014 року, відзначилась кривавими звірствами на території України в Луганській та Донецькій областях.

  Ян Петровський найближчий товариш іншого російського нациста-рашиста і садиста Олексія Мільчакова. В вересні 2014-го вони разом брали участь у вбивствах українських солдат в районі н.п.Щастя.

  Тих з українців, хто не загинув на полі бою і потрапив у полон, вони жорстоко катували і вже потім по-звірячому вбивали. Перед смертю полоненим українським солдатам вирізали свастики на обличчях, відрізали вуха, а тільки потім добивали.

  Взимку 2015-го в районі Дебальцевого вони українським солдатам зрізали шкіру з обличь.

  Чому Петровський вирішив здійснити вояж до “натівської” Фінляндії – невідомо. Можливо, думав, що там він буде в безпеці.

  Та зараз головне домогтися, щоб садист-рашист був переданий Україні та засуджений за скоєні злочини – потягне на пожиттєве. Таких хворих покидьків на обмін не можна віддавати за жлдних обставин, вважає журналіст Андрій Цаплієнко.

НАГАДУЄМО:

Резнікова можуть відправити не лише у відставку, – корупційний скандал набирає обертів